Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Drobečková navigace

Úvod > Kultura a spolky > Altán Pod Kaštany (Komunitní centrum Úsilné)

Altán Pod Kaštany (Komunitní centrum Úsilné)

KOMUNITNÍ CENTRUM  Projekt je podpořen z Evropského regionálního rozvojového fondu

 


KOMUNITNÍ CENTRUM 

Projekt je podpořen z Evropského regionálního rozvojového fondu a je realizován v rámci podpory z Integrovaného regionálního operačního programu.  

 

stáhnout.pngstáhnout (2).png

Komunitní centrum úsilné

 

Hlavním cílem projektu je vybudování komunitního centra, které bude sloužit jako zázemí pro sociální služby sloužící obyvatelům ohroženým sociální exkluzí a jako zázemí pro další komunitní aktivity určené pro všechny ostatní obyvatele obce jako jsou obecní slavnosti, kroužky apod.

 

Předmětem projektu je vybudování komunitního centra v obci Úsilné, nacházející se nedaleko Českých Budějovic. Obec Úsilné tvoří s několika sousedními obcemi zázemí města České Budějovice. V obci v posledních letech výrazným způsobem narostl počet obyvatel a s tím i požadavek na rozšíření služeb v obci, a to jak běžných veřejných služeb, tak služeb určených pro osoby ohrožené sociálním vyloučením. Obec se proto rozhodla vybudovat komunitní centrum, které bude sloužit jako zázemí pro tyto služby.

 

Projekt je podpořen z Evropského regionálního rozvojového fondu a je realizován v rámci podpory z Integrovaného regionálního operačního programu.

 

   
 
 

 Odkazy